Домашній текстиль

Декоративні подушки

Декоративні подушки дозволяють підкреслити індивідуальність інтер’єру будь-якої кімнати. Ця родзинка придасть затишок і тепло Вашому дому.

Декоративні подушки можуть бути нейтральними, в одному колориті з “фоном”, або, навпаки, контрастними колірними плямами.

Наші дизайнери підберуть відповідні за стилем подушки до будь-якого інтер’єру. Подушки в комплекті повинні бути об’єднані якимось елементом: кольором основної або оздоблювальної тканини, використанням одного виду обробки або формою. Варто дотримуватися одного домінуючого і одного нейтрального кольору, комбінувати смужку з кліткою, використовувати однотонні стрічки, фестонні облямівки і рулики для створення єдиної колекції. Якщо ви віддаєте перевагу строгий стиль, зупиніть вибір на подушках простої форми або валиках, по-різному обігріваючи на них колір, текстуру тканини, оздоблення.

Валики

Набиті кінським волосом або соломою валики використовувалися для прикраси кімнат задовго до появи інших декоративних подушок. Шиються вони дуже просто. По суті своїй валик — це порожня “труба”, заповнена набиванням.

Вона може бути цілісною або складеної з різних тканин; прикрашеної смужками; яка застрочена в складки. Кінці валика можна зробити плоскими, укласти складками, обробити рюшами, зав’язати вузлом, пришити пензлики, окантувати шнуром.