Стилі штор

Штори модерн

Штори модерн відрізняються широким спектром кольорів і відтінків, тому вигідно підкреслять ексклюзивний стиль приміщення.

Штори в стилі модерн додадуть інтер’єру вашого будинку або офісу строгість і лаконічність. Вони виглядають як абстрактні текучі лінії.

Штори модерн сподобаються тим, хто віддає перевагу класиці, а чогось нового і незвичайного, що виходить за рамки стандарту. Такі штори припускають і класичні прийоми в пошитті, наприклад, сваги або жабо, але вони будуть розташовані асиметрично.

Класичні штори

Класичні штори найпопулярніші, так як варіантів оформлення вікна з їх допомогою дуже багато. Вони дозволяють створити як простий, так і складний дизайн – від використання однієї штори з прозорою, легкою тканини, повністю або частково закриває отвір вікна, до завершеної композиції з двох гардин, ламбрекенів, всілякої обробки та аксесуарів – кистей, рюшів, тасьми. Аплікацій і драпірування іншими тканинами. Класичні штори, укомплектовані таким чином, гармонійно поєднуються з традиційним інтер’єром і антикварними меблями – вони мають консервативний характер, виглядають розкішно і солідно. Так декорують вікна в вітальнь, їдальнь, бібліотек, а іноді і в спальнях. Це – частина інтер’єру «серйозних» людей. Для пошиття підходять натуральні і змішані тканини – оксамит, вельвет, дамаст, полотно, чесуча.

Для полегшеної моделі класичних штор підходять міткаль, муар, органза, тафта, парча, полотно, чинц. Такий декор доречний для будь-якого вікна в будь-якій частині будинку. І настрій у кожної моделі може бути індивідуальним.