Штори для дитячої

Дитяча кімната – це куточок, який є прообразом величезного світу, в якому дитина буде жити тривалий час. Це, своєрідна мала модель нашого всесвіту.

Навколишні дитини батьки допомагають йому пізнавати цей світ. Дитина, так чи інакше, контактує з різними речами, складаючи про них своє власне враження. Різні іграшки, книжки, а також предмети інтер’єру розвивають у дітей гнучке мислення і фантазію.

Кімната для маленького чоловічка повинна бути одночасно зручною, функціональною і комфортною. Дуже важливо, щоб з перших днів життя малюка оточували красиві речі, адже саме вони формують почуття естетики і гармонії з навколишнім світом. Все в інтер’єрі, включаючи декор вікон шторами, має перетворювати дитячу кімнату в чарівний і загадковий світ.

Оформляючи кімнати для дитини, необхідно враховувати вік і стать Вашої дитини, а також його характер, уподобання та інтереси. Без сумніву, дизайн кімнати для юної принцеси, грає в ляльки, буде сильно відрізнятися від дизайну кімнати сучасного тінейджера. Всі ці фактори будуть впливати на вибір стилю інтер’єру, його колірної гами, текстилю і меблів.

Існують загальні критерії, яких радять дотримуватися фахівці-дизайнери при оформленні в кімнаті дитини вікон. В першу чергу важливо приділити пильну увагу вибору тканини для майбутніх штор. Вони повинні бути натуральними, т. Е. Найкраще підійде льон, бавовна, ситець, поплін, батист. Штори повинні легко стиратися і добре пропускати повітря і сонячне світло.

Тканина повинна бути повітряної, легкою і надавати кімнаті дитини атмосферу затишку і радісний настрій. У дитячій кімнаті немає місця Портьєрні важким шторам темних кольорів. Дуже важливо, щоб тканина не притягувала пил і не викликала у дітей алергію.

Штори в дитячій кімнаті можуть бути різноманітні за формою та стилем: Найбільш сучасні штори на петлях і класичні розсувні. Актуальними для кімнати дитини є римські штори, штори на зав’язках, рулонні, японські і жалюзі з різноманітних природних матеріалів, наприклад, з бамбука.

Форма штор обмежується лише Вашою фантазією або дизайнера. Форма може бути прямою, з косими краями, симетричною або асиметричною, може бути декорована китицями, стрічками, бантиками і іншими аксесуарами. Якщо Ваша фантазія розігралася не на жарт, можна на полотно штори нанести різні малюнки топографічним способом або ж фарбою. Звичайно, малюнок повинен відповідати загальній темі і стилістиці оформлення кімнати.