Штори для кімнат

Штори на кухню

Наш салон штор ШТОРИ.сом пропонує штори для кухні. Кухня – це особливе місце в будь-якому будинку. Завдяки шторам, Ви створюєте атмосферу не тільки кухні, але і атмосферу будинку загалом. Ми допоможемо Вам створити максимально комфортне і затишне настрій Вам та Вашим близьким. Наші дизайнери підберуть відповідні тканини саме для Вашої кухні і Вашого будинку.

Штори в спальню

Як всім відомо, людина проводить 1/3 свого життя у сні. Відповідно, спальня — це те місце у будинку, яке повинне бути максимально комфортним і затишним, вона повинна бути тим місцем, де комфортно знаходиться і хочеться повертатися в спальню, насолоджуватися комфортом кімнати. Штори для спальні – основний елемент, що створює в спальні відповідну атмосферу. Довірите нам створення підходящої для Вас атмосфери спальної кімнати.

Штори в зал – вітальню

Вітальню можна назвати обличчям Вашого будинку. У вітальні ми приймаємо гостей, влаштовуємо свята, зустрічі, вечірки. Інтер’єр і дизайн вітальні повинні бути максимально доброзичливими і привітними, не повинні напружувати Вас і Ваших гостей, повинні викликати бажання повертатися до Вас знову і знову. Штори для вітальні зможуть взяти на себе одну з основних ролей у формуванні такого настрою у Вашому домі. Зверніться в нашу компанію за детальною консультацією з приводу штор для вітальні.

 

Штори для дитячої

Штори для дитячої кімнати повинні створювати легкий, грайливий настрій для Ваших дітей, їм повинно бути весело в своїй кімнаті, в той же час діти повинні легко засинати. Ми зробимо так, щоб інтер’єр дитячої кімнати всіляко допомагав дітям у цьому. Ми піклуємося про Вас і Ваших дітей.