Дизайн штор

Замовлення штор.

Ми пропонуємо дизайн штор виключно під Ваш інтер’єр і перше, що ми враховуємо в своїй роботі це Ваші побажання і Ваше бачення дизайну, в той же час наші професійні дизайнери завжди допоможуть Вам зорієнтуватись в асортименті тканин для штор і зробити правильний вибір у такій нелегкій справі, як дизайн штор. Ми пропонуємо Вам величезний асортимент портьєрних тканин на будь-який смак і гаманець.

Дизайн штор – основа стилю вашої оселі

Дизайн штор займає чи не найважливіше місце в створенні образу і стилю кімнати. Це дуже функціональний інструмент, вміле використання якого дозволить перетворити будь-яке приміщення. Правильно підібрані штори здатні навіть самий нудний інтер’єр зробити свіжим і неординарним. Саме текстильні деталі надають образу кімнати закінченого вигляду і яскраво виражене стильове рішення.

Варіантів багато, але як же вибрати ідеальний?

Чим слід керуватися, вибираючи штори для тієї або іншої кімнати? Перш за все, потрібно враховувати функціональне призначення оформлюється приміщення. Так для спальні чудово підійде ніжний тюль в поєднанні з щільними портьєрами, які захистять від світла, збережуть тепло і створять атмосферу, максимально сприяє розслабленню і відпочинку. А підбираючи штори для вітальні, потрібно робити основний акцент не на практичне застосування, а на естетичну сторону моделі і її відповідність загальному стилю.

Сім разів відміряй … і порадься з фахівцем

Так само, як одяг здатний приховати недоліки фігури, штори допоможуть зробити непомітними деякі похибки, допущені при оформленні інтер’єру. Підбираючи текстильний наряд для вікон, слід враховувати абсолютно всі, оскільки в цій справі немає незначних дрібниць. І якщо ви впевнені, що рішення даного завдання не складе особливих труднощів, тоді все в ваших руках. Але якщо сумніви все-таки закрадаються – не ризикуйте, довірте цю справу фахівцеві, який допоможе уникнути прикрих промахів і зайвих

Так само ми пропонуємо будь-які інші послуги з пошиття інших текстильних виробів.