Послуги

Наша компанія надає повний комплекс спектр послуг з професійного текстильного оформлення, а саме:

ДИЗАЙН ШТОР

В останні роки завіси і штори стали настільки значущою частиною текстильного декору будь-якого приміщення, що їх стилістика залежить і пов’язана з дизайном інтер’єру кімнати. Ми допоможемо правильно оформити вікна, що підкреслить достоїнства планування і в той же час приховає деякі її недоліки. І при цьому Вам не доведеться нікуди їхати. До Вас приїде досвідчений дизайнер, запропонує декілька ескізів штор, допоможе підібрати тканину, зробить всі необхідні заміри і т. д.

ПІДБІР ТКАНИНИ ДЛЯ ШТОР

Ми з вами виїжджаємо в салон, при першому відвідувань ви ознайомитеся з представленим асортиментом тканин. Обговорюючи з дизайнером передбачувану модель штор, вибираєте тканину, карнизи. Після попереднього прорахунку витрат тканин, а також вартості обраної моделі ми підготуємо Вам специфікацій на замовлення тканин та пошиття вибраного виробу.

ВИГОТОВЛЕННЯ – ПОШИТТЯ ШТОР

При індивідуальному пошитті штор, наші досвідчені майстри враховують всі особливості того чи іншого матеріалу. Так що можете бути спокійними щодо їх якості.

Замовивши гардини, портьєри, штори по сезону, ви внесете більше різноманітності в ваш інтер’єр. Тим більше варто врахувати, що ціна за пошиття штор не сильно торкнеться ваш кишеню, а результат буде просто приголомшливим.

Пропонуємо Вам детальніше ознайомитися з роботами наших досвідчених креативних фахівців, які обожнюють свою роботу і з великим задоволенням втілять всі ваші побажання в реальність.

УСТАНОВКА КАРНИЗА

Дизайнер допоможе Вам підібрати карниз, який підтримає стиль кімнати, ваги і характеру тканини, передбачить особливості вікна і моделі штор. До Вас приїде майстер зніме розміри і встановить карниз у зручний час.

ОФОРМЛЕННЯ ВІКНА

Оформлення вікна-це останній штрих нашої роботи. До вас приїжджає дизайнер в зручний для Вас час з готовим виробом. Звичайно, всі ми пам’ятаємо, як правильно вішати тюль і звичайні завіски, але штори з незвичайним дизайном навісити саме так, як вони повинні висіти за проектом, досить складно і по цьому Вам допоможе наш дизайнер.