Римскі штори

Римські штори є не тільки красивим оформленням вікна, але й надійною сонячно-захисною системою. Вони гармонічно вписуються в інтер’єр і виглядають дуже достойно і дорого. Римські штори представлені різними відтінками, їх можна підібрати, виходячи з освітлення приміщень, з кольорів меблів, стін та інших елементів дизайну.

Римські штори – це пристрій з рівними полотнами, які розділяються на рівні секції і в ці секції вшиваються в планки, які допомагають тканинам утримувати форму.

Переваги римских штор

– Великий плюс сучасних римських штор в тому, що їх можна підібрати для інтер’єрів різної стилістики. Вони можуть стати як доповнення вікон класичного стилю, так і інтер’єру виконаного в футуристичному та високотехнологічному стилі.

– Римські штори встановлюються на вікно, на стель і на стіну. Також вони популярні для вікон у формі арок, для цих вікон використовуються спеціальні карнизи, які гнуться.

– Практичні і прості в використанні. Легко опускаються, піднімаються і фіксуються на необхідній висоті, що дозволяє у будь-який час доби контролювати необхідне освітлення в приміщенні.

– Римські штори досить легко зняти з карниза, якщо ви вирішили їх випрати. Також їх можна протерти вологою ганчіркою коли вони висять, вони обробляються спеціальними розчинами. Не залишають розводи, і штори не втрачають зовнішній вигляд.

– З безлічі переваг римських штор, у них є і недолік – це їхня висока ціна, це пов’язано з тим, що при виробництві цих штор використовуються дорогі тканини.

– Для римських штор використовуються різні механізми: ланцюговий і електричний підйомний механізм. Романські штори можуть бути представлені, як з тонких, так і з більш плотних тканин та виконати з різноманітними вставками.