Рулонні штори

Рулонні штори практичні і зручні, сучасні дизайнери все частіше віддають їм перевагу. Це важлива деталь інтер’єру, яка дозволяє зберегти незвичайний стиль приміщення і підкреслити його особливість.

Рулонні штори встановлюють на створку вікна, на стіну і навіть стеля. Часто поверх навішують тюль, портьєри і штори. Управління здійснюється за допомогою ланцюжка з боків, пружини або електроприводу на пульті управління.

Переваги рулонних штор

У рулонних штор багато переваг: їх не потрібно прати, вони не вигоряють на сонці, не мнуться і довго зберігаються свій первозданний зовнішній вигляд. Сучасний ринок пропонує широкий вибір тканин для ролетів: льон, бавовна, поліестер, з акриловим покриттям. Є тканини з напиленням алюмінію для кращого відображення сонячних променів. Сучасні тканини просочені спеціальним розчином, який володіє пиловідштовхуючими властивостями, ці тканини не електризуються і не вицвітають.

Завдяки величезній різноманітності кольорів і відтінків, зараз можна вибрати ролети: для дитячої кімнати, ролети для вітальні, ролети на кухню, ролети на балкон, ролети на мансардні вікна, Існують рулонні штори відкритих систем, закритих систем, касетні рулони, рулонні штори мансардного системи.