Нитяні штори

Нитяні штори (або штори серпанок) – феноменальна новинка шторного ринку в Європі, що нестримно завойовує заслужену популярність.

Історія нитяних штор починалася на Сході, де їх використовували для створення незвичайного екзотичного образу злегка затіненого приміщення, при цьому дозволяючи повітрю вільно циркулювати.

Сьогодні нитяні штори – це стильно, яскраво і модно. Штори-серпанок з легкістю можуть бути використані для абсолютно різних по своєму призначенню інтер’єрів. Нитяними шторами прикрашають павільйони для виставок і торгівельні споруди, декорують вікна і двері в квартирах, будинках і котеджах, їх застосовують також як візуальну перегородку для розділення простору. Ідеально відповідний, як для великих офісів, так і для ресторанів і банкетних залів готелів. Крім того, з серпанку роблять світлові прикраси, колони, абажури для ламп і багато що інше, на що вистачає фантазії. Не випадково нитяні штори вибирають люди неординарні, творчі.

Штори з серпанку, не сильно відрізняючись від традиційних європейських штор, мають перед ними свої безперечні переваги. Вони легко очищаються від забруднень і набагато щільніші завдяки двом шарам матеріалу. Виробниками нитяних штор надається широка колірна палітра, при допомозі якої можна підібрати майже будь-який в природній колір, що зустрічається. Більш того, можна поєднувати різні кольори або міняти місцями елементи нитяних завіс і перед Вами виявиться зовсім інша перегородка.