Каталог штор

Англійські штори

Англійські штори – ідеальне рішення для тих, хто хоче підкреслити витонченість і вишуканість свого будинку. У лондонських шторах є підйомна конструкція, а самі штори виготовляється таким чином, що тканина штор збирається по ширині зі складками. Описати конструкцію і зовнішній вигляд даного типу штор складно, тому пропонуємо Вам подивитися фотографії англійських або, як їх ще називають, лондонських штор. Ми пропонуємо Вам якісне пошиття штор будь-якого типу.

Римські штори

Римські штори – це конструкція з рівних полотен тканини, які збираються широкі горизонтальні складки, яка накладається рівно один на одного. Даний тип штор відмінний варіант в тих випадках, коли недостатньо місця для установки гардин. Краще всього використовувати ці штори на кухні. Збирати штори можна як вручну, так і дистанційно. Замовите в нас римські штори, і ми виконаємо Ваше замовлення на пошиття штор в найкоротші терміни і на вищому рівні.

Рулонні штори

У тому випадку, якщо у Вас сучасний інтер’єр дому та класичні та вишукані штори ніяк не вписуються в дизайн Вашого будинку, то Вам можуть підійти рулонні штори. Рулонні штори допоможуть Вам врятуватися від сонця і поглядів перехожих. Для виготовлення рулонних штор можуть бути використані різні види тканин. Штори можуть мати різний розмір.

Італійські штори

Італійські штори відрізняються від інших типів штор тим, що вони не розсуваються повністю, а тільки стягуються в діагональному напрямку від краю до краю карнизу з допомогою шнурів. Це виглядає досить витончено. Шнури пропускаються крізь кільця, які закріплені з вивороту полотна штори по лінії її натягу. Фіксують шнури з допомогою спеціальних гачків або власне карнизної планки. У місці з’єднання полотнищ можна побачити банти, кисті, розетки або «мальтійські хрести»..

Австрійські штори

Австрійські штори – цей тип штор можна образно назвати “сумішшю” французьких та римських штор. Австрійські штори мають багату історію, яка починається з XVIII століття, коли ці штори називалися ще фестонными. Для того, щоб зрозуміти, як виглядають штори, будь ласка, перегляньте фотографії нижче. Нагадуємо Вам, що Ви можете замовити пошиття штор в нашому салоні в будь-який зручний для Вас час.

Французькі штори

Французькі штори – напевно самий урочистий вигляд штор, додають помпезність будь-якому приміщенню і відмінно поєднуються з класичним інтер’єром. Дуже популярний тип класичних штор. Французькі штори мали величезну популярність у XVIII столітті, в піку розквіту урочистого стилю в оформленні приміщень. Ми професійно займаємося пошиттям французьких штор, наші дизайнери із задоволенням приїдуть до Вас і зроблять дизайн вікна за Вашим бажанням.

Панельні штори

Широкі полотна тканини вертикально натягнуті на дві планки, верхню кріплять до стелі, при цьому вгору штори не піднімаються, а зсуваються. Тканину можна самостійно знімати з кріплень і випрати.

Для створення інтер’єру в японському стилі підходить світла, прозора колірна гамма. Для оформлення віконних прорізів використовуються японські панелі. Панельні штори, штори простої геометричної прямокутної форми, закріплені на карнизі за допомогою «липучки», створюють лаконічний, умиротворений інтер’єр, властивий японському будинку. Панельні штори не тільки функціональні, вони додадуть у Ваш інтер’єр чаруючу атмосферу Сходу.

Китайські штори

Китайські штори являють собою полотно тканини, розміром рівним отвору вікна. Даний тип штор піднімається вручну, і не має свого підйомного механізму. Зафіксувати штори на висоті можна за допомогою тасьми або стрічки, яку роблять з контрастного матеріалу і пришивають зверху до полотна тканини з зовнішньої і виворітного боку. Китайські штори неймовірно прості у виготовленні. Їм навіть не потрібен карниз! Це стильний лаконічний і надзвичайно простий спосіб оформлення вікна.

Китайські штори так само називають штори на підв’язках

Головна функція китайських штор — захищати Вас від не дуже приємного пейзажу за Вашим вікном. Але в той же час китайські штори є досить модним варіантом декорування сучасного інтер’єру.

Бамбукові штори

Бамбукові штори, виконані з натуральних матеріалів. Підняти штори з бамбука можна за допомогою корду. Полотно штор являє собою бамбукові планки, міцно скріплені між собою за особливою технологією. Шторам з бамбука притаманні неоднозначність, вишуканість, природні орнаменти. З їх допомогою можна створити витончений східний інтер’єр, доповнити нетрадиційний інтер’єр у стилі модерн або підкреслять атмосферу елегантною старовини.

Даний тип штор є самостійною деталлю інтер’єру, але для посилення ефекту можуть використовуватися в поєднанні з тканинними портьєрами, відповідними по стилістиці. Бамбукові штори не вигоряють на сонці, міцні і вологостійкі. Штори можуть мати різну товщину і фактуру.

Штори плісе

Штори плісе нагадують по виду горизонтальні жалюзі, тільки замість ламелей тканина, що збирається в щільні складки візуально нагадуючи гармошку. Плісирована тканина, виготовлена з високотехнологічного поліестеру, кріпиться на алюмінієвий профіль і за рахунок невеликих розмірів профілю, стає практично непомітною на вікні. Управління шторою плісе здійснюється за допомогою шнура, ручки, ланцюжки або електроприводу.

Штори-плісе здатні вписатися в будь-який інтер’єр завдяки широкій колірній гамі. Строгий офісний кабінет, весела дитяча кімната або стильна вітальня будуть виглядати цілком привабливо, якщо їх будуть доповнювати інтер’єр жалюзі–плісе. Особливо штори–плісе вигідні для тих господарів будинків і квартир, де вікна мають напівкруглу або трапецієподібну форму. Звичайні жалюзі, навіть виконані на замовлення, будуть марні, якщо вікно має нестандартну форму. Тому власники стильних вікон складної конфігурації по достоїнству оцінили появу таких штор. Штори–плісе чудово підходять для декорування таких модних на сьогодні приміщень, як мансарди, зимові сади, скляні куполи та ін.

Японські штори

Якщо Вам потрібен лаконічний і стильний варіант оформлення кімнати, то японські штори (їх називають панельними шторами) — це те, що Вам треба. Штори складаються з декількох тканинних панелей, які з легкістю переміщуються по спеціальному багатошарового карнизу, і, коли потрібно відкрити вікно, вони розсуваються в різні сторони. Зверху і знизу японських штор – жорсткі вставки, що не дають їм складатися ні за яких обставин. Крім того, така конструкція забезпечує японських панелей додатковий плюс – ці штори практично не збирають пил.

Нитяні штори

Штори-серпанок з легкістю можуть бути використані для абсолютно різних по своєму призначенню інтер’єрів. Нитяними шторами прикрашають павільйони для виставок і торгівельні споруди, декорують вікна і двері в квартирах, будинках і котеджах, їх застосовують також як візуальну перегородку для розділення простору. Ідеально відповідний, як для великих офісів, так і для ресторанів і банкетних залів готелів. Крім того, з серпанку роблять світлові прикраси, колони, абажури для ламп і багато що інше, на що вистачає фантазії. Не випадково нитяні штори вибирають люди неординарні, творчі.